سرپرست خبرگزاری فارس قزوین:
خبرگزاری فارس قزوین در پی تعامل با تمامی دستگاه‌هاست

خبرگزاری فارس: سرپرست خبرگزاری فارس استان قزوین گفت: خبرگزاری فارس قزوین به دنبال تعامل با تمامی دستگاه‌ها است و در این عرصه نگاهی مثبت دارد.

خبرگزاری فارس: خبرگزاری فارس قزوین در پی تعامل با تمامی دستگاه‌هاست

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، علیرضا ضرغامی امروز در نشست صمیمی با مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین و خبرنگاران خبرگزاری فارس قزوین که در دفتر این خبرگزاری برگزار شد، اظهار کرد: نگاه تعاملی خبرگزاری فارس قزوین به این معنا نیست که از رسالت خبری خود که همانا مطالبات حقوق مسلم مردم از مسئولان است، خروج کند.

وی ادامه داد: رسانه‌ها چشم بیدار و زبان گویای مردم هستند و وظایفی را در قبال مردم دارند که باید از طریق نقد سازنده و منطقی از مسئولان مطالبه کنند اما در عین حال خبرگزاری فارس قزوین نگاه مثبت و تعاملی با دستگاه‌ها دارد.

ضرغامی با بیان اینکه خبرگزاری فارس قزوین در گروه‌های سنی مختلف در حال آموزش خبرنگاران است، افزود: این خبرگزاری در گروه‌های سنی مختلف و از میان دانش‌آموزان و دانشجویان افرادی را جذب کرده و هم‌اکنون در حال آموزش خبرنگاری به آن‌ها است که آینده‌ای نه چندان دور به مطبوعات استان قزوین عرضه می‌کند.

سرپرست خبرگزاری فارس قزوین ابراز کرد: در خبرگزاری فارس قزوین تمامی خبرنگاران با تعهد و اعتقاد کار می‌کنند و با نیت الهی وارد عرصه خبر می‌شوند.

ضرغامی با اشاره به حوزه ورزشی خبرگزاری فارس قزوین تصریح کرد: حوزه ورزشی این خبرگزاری از نیروهای جوان و پرانرژی تشکیل شده‌اند و تعامل ویژه‌ای با اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین دارند.

وی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: خبرگزاری فارس قزوین در پی تحکیم و استمرار در تعاملات با اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین از انجام هرگونه پوشش خبری و مسائل رسانه‌ای برای تقویت هرچه بیشتر حوزه ورزش و جوانان این خبرگزاری دریغ نمی‌کند.