فرماندار نهاوند:
ورودی شهر نهاوند با 170 میلیون تومان ساماندهی شد

خبرگزاری فارس: فرماندار نهاوند گفت: ورودی شهر نهاوند معروف به پیچ آب با 170 میلیون تومان اعتبار توسط شهرداری ساماندهی شد و تا چند روز آینده زیر بار ترافیک خواهد رفت.

خبرگزاری فارس: ورودی شهر نهاوند با 170 میلیون تومان ساماندهی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از نهاوند، اسماعیل زارعی‌کوشا پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اصلاح ورودی و خروجی شهر نهاوند جزو مواردی است که برای اصلاح و ساماندهی آنها تأکیدات فراوانی شده، زیرا ویترین هر شهر ورودی و خروجی آن است.

وی گفت: بنابراین با ایجاد هماهنگی با شهرداری نهاوند قرار شد این مسیر که پیچ خطرناکی دارد به سرعت ساماندهی و اصلاح شود.

فرماندار نهاوند ادامه داد: برای تعریض صحیح این مسیر با نظارت مهندسین ناظر شهرداری با 170 میلیون تومان از اعتبارات شهرداری، آسفالت‌ریزی در این منطقه انجام می‌شود.

وی از کاهش تصادفات منجر به فوت و جرح همزمان با تعریض و اصلاح این مسیر خبر داد و اظهار داشت: تا قبل از این، هفتگی شاهد تصادفات منجر به فوت و جرح در این مسیر بودیم زیرا روزانه و شبانه بیش از صدها دستگاه خودرو سبک و سنگین از این مسیر تردد دارند و به هر میزانی که خودرو وارد شهر نهاوند می‌شود به همین اندازه و تعداد از این محل خودرو خارج می‌شود.

زارعی‌کوشا به دیگر فعالیت‌های طی چند ماه اخیر اشاره کرد و افزود: شهرداری نهاوند از آن جایی که دستگاهی مردمی و خدمات‌رسان است توانسته با هماهنگی با اعضای شورای شهر در راستای تملک و بازسازی خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به خیابان دوخواهران به صورت موفق عمل کند.

وی کسب رضایت مردمی را از مهمترین وظایف همه دستگاه‌ها به ویژه شهرداری‌ها عنوان کرد و اظهار داشت: به دست آوردن این موفقیت در گرو کار و تلاش شبانه‌روزی مسئولان مربوطه است زیرا مردم ولی‌نعمت ما هستند.

فرماندار نهاوند خدمت به مردم را فرصتی کوتاه خواند و افزود: مدیران و مسئولان دستگاه‌ها و کارکنان باید نهایت دقت و تلاش را داشته باشند و در راستای خدمت به مردم اقدام کنند.