نظری رئیس جدید اداره راه و شهرسازی ابهر شد

خبرگزاری فارس: با حضور مسئولان، هادی نظری به عنوان رئیس جدید راه و شهرسازی ابهر معرفی شد.

خبرگزاری فارس: نظری رئیس جدید اداره راه و شهرسازی ابهر شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ابهر، ظهر امروز و با حضور مئسولان استانی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان در دفتر فرماندار شهرستان ابهر ضمن قدردانی از تلاش‌های ستار بهرامی به عنوان رئیس سابق اداره راه و شهرسازی این شهرستان، هادی نظری به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

گفتنی است شهرستان ابهر دارای 54 کیلومتر آزادراه بوده و از 101 کیلومتر جاده اصلی، 60 کیلومتر جاده فرعی و 604 کیلومتر راه روستایی برخوردار است که در مجموع یک هزار و 425 کیلومتر راه همسنگ دارد.

در شهرستان ابهر چهار راهدارخانه‌های فعال است که این تعداد شامل راهدارخانه‌های مرکزی مستقر در محل اداره و راهدارخانه آفتاب در کیلومتر 49 آزاد راه است.

راهدارخانه عمیدآباد در کیلومتر 50 جاده ترانزیت و راهدارخانه قره‌آغاج در کیلومتر 17 جاده ابهر- قیدار دو راهدارخانه دیگر شهرستان ابهر را شامل می‌شوند.

لازم به ذکر است، وظایف اداره راه در دو بخش عمده راهسازی و راهداری خلاصه می‌شود که بخش راهسازی شامل احداث و بهسازی راه و بخش راهداری شامل عملیات برف‌روبی، نمک‌پاشی، یخ‌زدایی از سطح راه، نصب علائم قائم و افقی ایمنی، مرمت و توسعه راهدارخانه‌ها و تجهیز ماشین‌آلات است.