مدیرکل ورزش و جوانان قزوین:
خبرگزاری فارس روزهای خوشی پیش‌ رو دارد

خبرگزاری فارس: مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین با بیان اینکه خبرگزاری فارس روزهای خوشی پیش‌ رو دارد، گفت: خبرگزاری فارس قزوین از برترین خبرگزاری‌‌هاست و در حوزه ورزش نیز خدمات ارزنده‌ای ارائه داده است.

خبرگزاری فارس: خبرگزاری فارس روزهای خوشی پیش‌ رو دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، محسن حق‌شناس امروز در حاشیه بازدید از دفتر خبرگزاری فارس استان قزوین در نشست صمیمی با سرپرست و خبرنگاران خبرگزاری فارس قزوین اظهار کرد: عملکرد خبرگزاری فارس قزوین بسیار خوب بوده و فعالیت‌های تأثیرگذاری را در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش و جوانان داشته است.

خبرگزاری فارس قزوین روزهای خوشی را در پیش‌رو دارد

وی با بیان اینکه خبرگزاری فارس قزوین روزهای خوشی را در پیش‌‌رو خواهد داشت، تصریح کرد: با توجه به اینکه نیروهای خبرگزاری فارس قزوین جوان هستند و از توان و نیروی جوانی برخوردارند، اشتیاق آن‌ها در عرصه خبر بیشتر است و برای خبرگزاری فارس قزوین روزهای خوشی را پیش‌بینی می‌کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین ادامه داد: همچنین خبرگزاری فارس ایران نیز به بهترین خبرگزاری جهان بدل می‌شود، که اخبار آن تأثیر بسزایی در کشور و جهان دارد.

حق‌شناس حوزه ورزش را یکی از پرخبرترین بخش‌های جامعه دانست و افزود: ورزش از حوزه‌هایی به‌ شمار می‌رود که بیشتر مردم به آن علاقه‌مند هستند و تمامی جریان‌های اتفاق افتاده در ورزش را پیگیری می‌کنند.

خبرگزاری فارس قزوین مورد اعتماد است

وی با بیان اینکه خبرگزاری فارس قزوین مورد اعتماد است، بیان کرد: خبرگزاری فارس قزوین، خبرنگاران پیگیری را در حوزه ورزش و جوانان دارد و مورد اعتماد اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین است.

حق‌شناس اضافه کرد: ورزش در تمامی حوزه‌ها تأثیر می‌گذارد ولی این رسانه است که بر روی ورزش تأثیر گذاشته و فضای نقد را در این عرصه ایجاد می‌کند و یکی از رسانه‌هایی که نقد سازنده می‌کند، خبرگزاری فارس است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین عنوان کرد: خبرنگاران بیشتر در حوزه ورزش سئوال می‌کنند و کم‌تر پیش می‌آید که خبرنگاری پیگیر حوزه جوانان شود که امیدواریم رسانه‌ها توجه ویژه‌ای به این بخش کنند.

حق‌شناس با تأکید بر گسترش ورزش همگانی در جامعه ابراز کرد: باید ورزش همگانی در کنار ورزش قهرمانی در جامعه نهادینه شود.

وی با بیان اینکه تعداد ورزشکاران استان قزوین به نسبت جمعیت این استان قابل قبول نیست، اظهار کرد: رسانه‌ای همچون خبرگزاری فارس می‌تواند مردم را به سمت ورزش همگانی و عمومی سوق دهد تا ورزش همگانی در کنار ورزش قهرمانی رشد و توسعه پیدا کند.